• قیمت ساخت سوئیچ کددار


  بر طبق قانون کلیه خودرو های در داخل یا خارج از کشور ، برای تردد در شهر ها و جاده ها ملزم به استفاده از سیستم ضد سرقت به همراه کلید کددار می باشند . اما به هر دلیلی ممکن است در طول مدت استفاده دچار خرابی شده و یا حتی گم شود . از همین رو قیمت سوئیچ یدک و قیمت ساخت سوئیچ کددار بسیار اهمیت دارد .


  قیمت ساخت سوئیچ کددار به صرفه و مطمئن
   یکی از مهمترین فاکتورهای یک سوئیچ خوب ،
  قیمت ساخت سوئیچ و قیمت سوئیچ یدک آن است


  قیمت کلید کددار
  کلیدهای کددار از دو بخش اصلی تشکیل شده اند . اول برد آنها که وظیفه باز و بسته کردن قفل مرکزی را بر عهده دارد و بخش دوم چیپ ترانسپوندر آن است . زمانی که کلید را در داخل سوئیچ فرمان قرار میدهید چیپ حافظه داخل کلید تحت حوزه مغناطیسی ترانسپوندر قرار گرفته و فعال می شود . پس از این امر به موتور اجازه استارت زدن داده می شود و خودرو روشن می شود . اما به هر دلیلی ممکن است در طول مدت استفاده دچار خرابی شده و یا حتی گم شود . از همین رو
  قیمت سوئیچ یدک و قیمت ساخت سوئیچ کددار بسیار اهمیت دارد .


  همانطور که گفته شد استفاده از کلید های کددار نقش مهمی در امنیت خودروها ایفا میکند . اما اگر به هر دلیلی این کلیدها گم شده یا دچار خرابی شوند ، در صورت عدم وجود کلید یدک دردسر بزرگی برای راننده ایجاد می کنند .

  نکته دیگر که باید به آن توجه داشته باشید متریال و مواد سازنده سوئیچ است که در قیمت ریموت و هزینه ساخت کلید یدک تاثیر بسیار زیادی دارد . به همین منظور به هنگام خرید و سفارش حتما به این نکته توجه داشته باشید .


  فروشگاه کلید کالا با داشتن پروانه کسب از اتحادیه تعمیرکاران قفل و کلید جهت ارائه خدمات کلید سازی در محل ، دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره توسط وزارت صنعت معدن و تجارت، پوشش دهی سراسری این مرکز با داشتن بیش از 102 نماینده فعال در سراسر ایران و پشتیبانی واقعی و داشتن درگاه مستقیم پرداخت بانک از دیگر اعتبارات کلید کالا می باشد .


                  برای دریافت قیمت بالای صفحه روی گزینه محصولات کلیک کنید برند دلخواه خود را انتخاب کنید

    • از صفحات زیر نیز دیدن کنید:

  ساخت ریموت هیوندا سوناتاکلیدآرممقابل قفل حیاطی برقی ایزو ایتالیاسوئیچ نیسان پیکاپسوئیچ ریموت دار تویوتا کرولا (Toyota corolla)سوئیچ ریموت دار ام جیGSباطری سکه ای پاناسونیک 2016 فابریک ریموت اتومبیلهای خارجیقاب ریموت کیا سراتو سایپاماکت کلیدال ای دیledساخت ریموت اسکانیا
بالا

آمارگیر وبلاگ