حالت نمایش عریض
1
 • قیمت ساخت سوئیچ کددار و ریموت ماشین


  ساخت سوئیچ و ریموت یدک خودرو در تهران درب منزل
   

  سامانه ثبت سفارش غیرحضوری راه اندازی شد

    از کلید کددار در سیستم های ضد سرقت استفاده می شود . با کمک این مکانیزم با استفاده از قفل نرم افزاری که بر روی خودرو گذاشته می شود موتور خودرو از روشن شدن منع می شود . تا زمانی که این قفل باز نشود استارت زدن توسط سوئیچ حاصلی نداشته و موتور روشن نمی شود .
      

  کلید کددار چیست ؟
     بر طبق قانون کلیه خودرو های ساخته شده در داخل یا خارج از کشور ، برای تردد در شهر ها و جاده ها ملزم به استفاده از سیستم ضد سرقت یا همان ایموبلایزر به همراه کلید کددار می باشند . بر طبق این قانون که از سال 1387 اجرایی شده ، تمامی خودرو ها در صورت تخطی شماره گذاری نمی شوند .
   

  کلید کددار

     در این خودروها از سیستم کلید کددار استفاده می شود . این سیستم  یکی از جالب ترین سیستم های  نصب شده روی خودروهای جدید می باشد که در واقع نوعی سیستم ضد سرقت محسوب می شود . با کمک این مکانیزم با استفاده از قفل نرم افزاری که بر روی خودرو گذاشته می شود موتور خودرو از روشن شدن منع می شود . تا زمانی که این قفل باز نشود استارت زدن توسط سوئیچ حاصلی نداشته و موتور روشن نمی شود .

  کلید کددار
     کلیدهای کددار از دو بخش اصلی تشکیل شده اند . اول برد آنها که وظیفه باز و بسته کردن قفل مرکزی را بر عهده دارد و بخش دوم چیپ ترانسپوندر آن است . زمانی که کلید را در داخل سوئیچ فرمان قرار میدهید چیپ حافظه داخل کلید تحت حوزه مغناطیسی ترانسپوندر قرار گرفته و فعال می شود . پس از این امر به موتور اجازه استارت زدن داده می شود و خودرو روشن می شود .

  کلید کیلس
     در این سیستم راننده خودرو دیگر نیازی به استفاده از سوئیچ نداشته و صرفا به کمک یک ریموت ماشین کوچک قادر به روشن کردن خودرو می باشد . این ریموت با استفاده از امواج وایرلس کار می کند . زمانی که راننده کلید کیلس را در جیب خود گذاشته و به خودرو نزدیک می شود ، خودرو امواج آن را تشخیص داده و در صورتی که راننده اقدام به کشیدن دستگیره کند ، قفل مرکزی خودرو باز می شود . همچنین به هنگام روشن کردن ماشین در صورتی که کیلس همراه شما باشد ، به فشردن کلید استارت می توانید بدون نیاز به چرخاندن سوئیچ ماشین را روشن کنید .
   

  قیمت ساخت سوئیچ کددار و سوئیچ یدک
     قیمت ساخت کلید کددار از 150000 تومان به بالا می باشد داخل سایت تمام خودرو ها قیمت دارد همانطور که گفته شد استفاده از کلید های کددار نقش مهمی در امنیت خودروها ایفا میکند . اما اگر به هر دلیلی این کلیدها گم شده یا دچار خرابی شوند ، در صورت عدم وجود کلید یدک دردسر بزرگی برای راننده ایجاد می کنند . در صورت بروز هر یک از این مشکلات شما دیگر به هیچ وجه قادر به روشن کردن اتومبیل خود نخواهید بود . پس باید به فکر راه حل دیگری باشید .
     سایت ما در این زمینه به شما کمک میکند . اگر به هر دلیلی کلید خودرو شما خراب یا گم شده است می توانید از ما کمک بگیرید . برای این کار می توانید جهت تهیه سوئیچ ها و کلیدهای انواع خودروها به شعب ما مراجعه کنید . شما در شعب ما قادر خواهید بود کلید کددار مورد نظر خود را تهیه کرده و از نزدیک ترین شعبه دریافت نمایید . همچنین اگر به هر دلیلی کلید خود را مجددا گم کردید می توانید با مراجعه به ما در اسرع وقت اقدام به تهیه مجدد آن کنید .

    • سرویس ساخت سوئیچ کددار در محل     معرفی سرویس ساخت سوئیچ کددار در محل       
   
    
  ریموت ماشین، کلیدی و کیلس، سوئیچ یدک، گم شدن سوئیچ، کلید کددار ماشین، گم کردن سوئیچ ماشین، ساخت سوئیچ کد دار در محل       
      در خودروهای امروزی با گم شدن سوئیچ یا کیلس باز کردن درب خودرو کار چندان آسانی نخواهد بود. با توجه به الکترونیکی شدن فرایند حفاظت و استارت خودرو ساخت سوئیچ کددار می بایست تحت پروتکل های استاندارد انجام شود.  

   
  ساخت کیلس و سوئیچ کددار
  گم شدن سوئیچ و یا ریموت خودرو یکی از اتفاقات رایج است. امروزه به دلیل استفاده از سیستم ایموبلایزر در خودروها ساخت سوئیچ کددار می بایست توسط افراد متخصص و با دستگاه های مخصوص انجام شود. در خودروهای امروزی گم شدن کلیدی و کیلس دردسر بیشتری ایجاد کرده به طوری که گاهی اوقات برای باز کردن درب خودرو افراد اقدام به حمل خودرو می نمایند. با استفاده از سرویس ساخت سوئیچ کددار در محل کلید کالا می توانید با ارسال مدل و سال ساخت خودرو به پشتیبانی تلگرام یا واتساپ علاوه بر دریافت سریع سرویس ، کلیه تعرفه های ساخت کیلس یا سوئیچ یدک را دریافت نمایید.
  کلیه مراحل
  ساخت سوئیچ کددار و ریموت ماشین با استفاده از جدیدترین متدهای روز انجام می شود. اهمیت این موضوع بدان جهت بوده که بسیاری از افراد پس از گم کردن سوئیچ ماشین افراد متفرقه را برای حل مشکل انتخاب می کنند که این کار عواقب بسیاری را به دنبال خواهد داشت.
   

  با کلید کالا نگران گم کردن سوئیچ خودروی خود نباشید.
  با توجه به الکترونیکی شدن بسیاری از مکانیزم های اجرایی در خودرو چنانچه ساخت سوئیچ کددار و یا کیلس به صورت غیراستاندارد انجام شود ممکن است سایر سیستم های برقی خودرو دچار خطا شوند. نکته مهم آن است که بسیاری از خطاهای احتمالی در لحظه علامت خاصی نخواهند داشت و در طول زمان مشکلات متعددی را ایجاد خواهند کرد.
  برای ساخت سوئیچ کددار و کیلس خودرو ارائه مدارک جهت احراز هویت مالک ضروری بوده تا امکان هرگونه سوء استفاده احتمالی به صفر برسد. پس از تایید هزینه ساخت سوئیچ کددار 70% هزینه به صورت بیعانه دریافت شده تا پس از مراجعه متخصص مربوطه و برطرف نمودن مشکل تسویه حساب نهایی انجام شود.
  یکی از موارد قابل توجه در ساخت کلید کددار ماشین استفاده از متریال درجه یک است. در خودروهایی که سیستم استارت به صورت سوئیچ بوده جنس فلز از اهمیت خاصی برخوردار بوده و به دلیل جفت شدن با سیستم ایموبلایزر حکم شناسنامه خودرو را دارد. در خودروهای کیلس نیز به دلیل برقراری ارتباط به صورت بیسیم ریزپردازنده های بکار رفته می بایست کیفیت مطلوبی داشته باشند تا در طول زمان دچار مشکل نشوند. بنابراین در هنگام مقایسه قیمت کیفیت را نیز مد نظر داشته باشید.


  مزایای ساخت سوئیچ کددار در محل
  چنانچه در شرایط عادی قصد ساخت سوئیچ یدک را داشته باشید می بایست زمان زیادی را صرف کرده تا یک فرد قابل اعتماد و کاربلد مشکل شما را برطرف نماید. ضمن اینک چنانچه فرآیند ساخت به صورت غیراصولی انجام شود ممکن است هزینه های زیادی مثل سوختن ECU خودرو به شما تحمیل شود. در خودروهای جدید برای حمل خودرو به نمایندگی و ساخت سوئیچ یدک می بایست هزینه زیادی را پرداخت نمایید در صورتی که با پرداخت هزینه ای به مراتب کمتر می توانید کیلس یا سوئیچ خود را در محل تحویل بگیرید.
  دقت داشته باشید در بسیاری موارد چنانچه کد سوئیچ خودروی خود را در اختیار افراد متفرقه قرار دهید امکان بروز سرقت در آینده برای خودروی شما بسیار افزایش خواهد یافت.
  با استفاده از سرویس های کلید کالا می توانید بدون بروز هیچ مشکل سوئیچ یدک خود را دریافت نمایید.

   
  ساخت سوئیچ کددار به صورت غیر استاندارد باعث بروز مشکلات برقی در خودرو می شود

    • قیمت ساخت سوئیچ کددار به صرفه و مطمئن


  بر طبق قانون کلیه خودرو های در داخل یا خارج از کشور ، برای تردد در شهر ها و جاده ها ملزم به استفاده از سیستم ضد سرقت به همراه کلید کددار می باشند . اما به هر دلیلی ممکن است در طول مدت استفاده دچار خرابی شده و یا حتی گم شود . از همین رو قیمت سوئیچ یدک و قیمت ساخت سوئیچ کددار بسیار اهمیت دارد .


  قیمت ساخت سوئیچ کددار به صرفه و مطمئن
   یکی از مهمترین فاکتورهای یک سوئیچ خوب ، قیمت ساخت سوئیچ و قیمت سوئیچ یدک آن است   .


  قیمت کلید کددار
   کلیدهای کددار از دو بخش اصلی تشکیل شده اند . اول برد آنها که وظیفه باز و بسته کردن قفل مرکزی را بر عهده دارد و بخش دوم چیپ ترانسپوندر آن است . زمانی که کلید را در داخل سوئیچ فرمان قرار میدهید چیپ حافظه داخل کلید تحت حوزه مغناطیسی ترانسپوندر قرار گرفته و فعال می شود . پس از این امر به موتور اجازه استارت زدن داده می شود و خودرو روشن می شود . اما به هر دلیلی ممکن است در طول مدت استفاده دچار خرابی شده و یا حتی گم شود . از همین رو قیمت سوئیچ یدک و قیمت ساخت سوئیچ کددار بسیار اهمیت دارد .


  همانطور که گفته شد استفاده از کلید های کددار نقش مهمی در امنیت خودروها ایفا میکند . اما اگر به هر دلیلی این کلیدها گم شده یا دچار خرابی شوند ، در صورت عدم وجود کلید یدک دردسر بزرگی برای راننده ایجاد می کنند .

  قیمت ساخت کلید کددار از 150000 تومان شروع می شود که داخل سایت برای همه ماشینها قیمت گذاری شده  بسته به سال و مدل خودرو

  نکته دیگر که باید به آن توجه داشته باشید متریال و مواد سازنده سوئیچ است که در قیمت ریموت و هزینه ساخت کلید یدک تاثیر بسیار زیادی دارد . به همین منظور به هنگام خرید و سفارش حتما به این نکته توجه داشته باشید .


   فروشگاه کلید کالا با داشتن پروانه کسب از اتحادیه تعمیرکاران قفل و کلید جهت ارائه خدمات کلید سازی در محل ، دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره توسط وزارت صنعت معدن و تجارت، پوشش دهی سراسری این مرکز با داشتن بیش از 120 نماینده فعال در سراسر ایران و پشتیبانی واقعی و داشتن درگاه مستقیم پرداخت بانک از دیگر اعتبارات کلید کالا می باشد .

    • نرخ نامه اتحادیه تعمیرکاران قفل و کلید تهران ( کلیدسازی ) سال 1400


  شرح قیمت خدمات ساخت کلید ( کپی کردن ) و بازگشایی درب بسته و ( ساخت کلید کددار )


  ۱ـ قیمت ساخت یا  کپی کلید‌های سوئیچی ـ ورودی ـ سیلندر و آویز (ایرانی درجه ۱)  150000  ریال

  ۲ـ کپی کلید‌های سوئیچی ورودی حیاطی ـ سیلندر و آویز رنگی (کلید  خارجی)   200000 ریال

  ۳ـ کپی کلید کامپیوتری ـ کلیدهای  چهارپر  200000 ریال 250000 ریال

  ۴ـ کپی کلید  سولکس ـ دوبل ـ پله ای   400000 ریال

  ۵ـ  کپی کلید درب اتاقی (مغزی)   250000  ریال

  ۶ـ  کپی  سوئیچ  اتومبیل ‌های   ایرانی   350000  ریال

  ۷ـ  کپی سوئیچ  اتومبیل‌های  خارجی، ماکسیما ـ پیکاب   600000 ریال

  ۸ـ کپی سوئیچ  بنز ـ بی ام و ـ ولو    با توافق طرفین

  ۹ـ  کپی سوئیچ اتومبیل‌های  وارداتی  ضد سرقت (ایموبلایزر)   با توافق طرفین

  ۱۰ـ  ساخت کلید درب گاو صندوق  یکطرفه ـ دو طرفه   700000  ریال

  ۱۱ـ قیمت  ساخت و  تعریف  سوئیچ  ضد  سرقت پراید ـ پژو در کارگاه   2500000  ریال 

  ۱۲ـ قیمت ساخت  و  تعریف  سوئیچ  ضدسرقت ریو ـ ال ۹۰ ـ زانتیا      3000000    ریال 3500000  ریال    

  ۱۳ـ بازکردن درب  بسته و  بازدید، تشخیص ۱ عدد  قفل  تا شعاع ۱ کیلومتر  + ( بابت هر قفل اضافه 500000 ریال )  1000000 ریال

  ۱۴ـ بازکردن درب  بسته ضد سرقت  با توافق طرفین

  15ـ کپی ریموت در محل کارگاه ( با توجه به نوع ریموت )   با توافق طرفین

  ۱6ـ کپی تگ و کارت الکترونیکی  400000 ریال


  شرح قیمت خدمات ساخت کلید جهت انواع قفل هایی که فاقد کلید می باشد ( در کارگاه )

  ۱- اجرت بازگشایی  قفل اتومبیل پراید ـ پیکان و مشابه تا شعاع ۱ کیلومتر 1000000 ریال

  ۲-اجرت نصب قفل ۴ لول ـ ۲ لول ـ شب بند -قفل برقی حیاط ـ آ رام بند  2500000 ریال 2000000  ریال   

  ۳-اجرت ساخت و تعریف کلید انواع اتومبیل بدون نمونه ( ضد سرقت)   با توافق طرفین

  ۴- اجرت بازگشایی  درب بسته گاو صندوق و درب های ضد سرقت   با توافق طرفین

  ۵-اجرت بازگشایی اتومبیل های خارجی   با توافق طرفین

  ۶- اجرت ساخت کلید جهت قفل حیاطی ـ آویز ـ سیلندر 700000 ریال

  ۷- اجرت تعویض ساچمه (تغییر کلید) قفل برقی 1800000 ریال

  ۸- اجرت نصب قفل دیجیتال - کارتی - اثرانگشتی  10 الی 15 درصد خرید ( حداقل اجرت 2500000 ریال )

  9 - اجرت تعویض ساچمه (تغییر کلید) قفل حیاطی ـ آویز ـ سیلندر  600000 ریال

  شرح و قیمت خدمات قفل و شیشه بالابر  

  ۱- اجرت سرویس و تعمیر یا تعویض قفل داخلی پیکان و پراید ـ پژو ـ سمند  1000000 ریال

  ۲- اجرت سرویس و تعمیریا تعویض  قفل ۲۰۶ ـ زانتیا و مشابه  1500000 ریال

  ۳-اجرت سرویس و تعویض ساچمه قفل ۲۰۶ ـ ۴۰۵ ـ پرشیا و سمند و نصب هر قفل  700000 ریال

  ۴- اجرت نصب قفل سوئیچی پراید ـ پیکان و مشابه ( برای هر درب )  1000000 ریال

  ۵- اجرت تعویض پمپ قفل مرکزی پراید ـ پیکان (بدون لوازم)اجرت تعویض پمپ قفل مرکزی پژو ـ سمند  1000000 ریال 

  ۶- اجرت سرویس و تعمیر و نصب شیشه بالابر برقی پراید ـ پژو ـ سمند و مشابه  1200000 ریال

  ۷- اجرت تعویض رله تقویت شیشه بالابر برقی (بدون لوازم)  1000000 ریال

  ۸- اجرت تعویض شیشه بالابر برقی دنده ای ـ سیمی  1200000 ریال

  ۹- اجرت بازگشایی ، تعمیر یا تعویض  قفل درب در صورت خرابی قفل لای درب پژو و …  20000000 ریال


  توجه: اجرت‌های فوق بدون لوازم بوده و در صورت مصرف هرگونه لوازم به اجرت مربوطه اضافه خواهد شد.

  جهت باز کردن درب منزل داشتن کارت شناسائی معتبر و شناسائی از طرف حداقل سه نفر از همسایگان الزامی است.

  جهت بازکردن درب اتومبیل ارائه‌ی کارت شناسائی اتومبیل و کارت شناسائی معتبر شخصی الزامی است.

  جهت باز کردن درب گاوصندوق شناسایی و تأیید صاحب گاوصندوق الزامی است؛ در غیر این صورت باید با نیروی انتظامی هماهنگ شود.

  نرخ خدمات خارج از محل کار قبلا دربافت ميشود.در صورت انصراف به هر دليلی ۵۰% مبلغ اخذ خواهد شد

  قيمت های تعيين شده بالا در خصوص موارد معمولی و عادی است. به علت متعدد بودن نوع خدمات در حرفه فوق وغير قابل پيش بينی بودن نوع کار موارد غير از نرخ نامه با توافق طرفين مي باشد.

  ساخت کليدها و خدمات غير معمولی و تخصصی ( مانند ساخت کلید کدار یا سوئیچ کددار ) ملاک عمل با توافق طرفين مي باشد.

  اجرت خدمات در ساعات غيرکاری و روزهای تعطيل با توافق طرفين ميباشد و پس از پايان کار غير قابل اعتراض ميباشد

  توجه: همشهريان محترم از مراجعه به واحدهای صنفی فاقد پروانه کسب ، اشخاص دوره گرد یا سایتهای اینترنتی غیر مجاز  اکیداً خودداری نمایند

  کلید کالا دارای پروانه کسب ، نماد اعتماد و بیش از 120 شعبه بوده که برای ساخت سوئیچ کددارو ریموت ماشین به تمام  شعب می توانید مراجعه کنید

  برای دریافت قیمت ساخت سوئیچ یا ریموت یدک در همین صفحه بالای صفحه روی کلمه محصولات کلیک کنید لیست خودروها نمایش داده می شود خودروی مورد نظر را انتخاب سپس کلیک کنید تا وارد بخش مربوطه شوید تمامی خودروها با عکس قیمت گذاری شده است • قیمت ساخت سوئیچ و ریموت یدک یا زاپاس


  نکاتی هستند که باید به آن‌ها هنگام خرید ماشین توجه نماییم. برای مثال سوییچ یدک یکی از ملزومات است. شما ممکن است که تا سال‌های سال به این سوییچ یدک نیاز پیدا نکنید اما ممکن هم هست فردای روز خرید ماشین، ریموت اصلی خود را گم کنیم و به سوییچ یدک نیاز پیدا کنید. به همین دلیل شما باید هرچه سریع‌تر اقدام به ساخت سوئیچ یدک برای ماشین خود نمایید.

  خرید ماشین یکی از غیرقابل انکار ترین مراحل زندگی هرکدام از ما است. و خریداران باید به نکات مهم و حیاتی توجه کافی داشته باشند و دقت لازم را در خرید ماشین به عمل میاورند. برای مثال یکی از مهم‌ترین نکات برای خرید ماشین تهیه سوئیچ زاپاس است. خریداران باید سعی کنند که پس از خرید، پرداخت هزینه، و معامله ماشین درصورتی‌که فروشنده یک کلید را به او تحویل داد بهتر است که کلید زاپاس ماشین را از فروشنده درخواست نماید، و یا اقدام به ساخت یک سوییچ و یا کلید ‌یدک  برای مواقع اضطراری تهیه نماید‌. مشتری باید توجه داشته باشد که پس از خرید خودرو حتماً هر دو کلید یا ریموت و سوئیچ و ریموت یدک را از فروشنده درخواست نمایند. یک کلید معمولاً برای استفاده معمول رانندگان ساخته شده‌است و کلید دیگر برای استفاده‌های ضروری برای مواقع ضروری برای مثال هنگامی که کلید اصلی گم شد یا جایی جا گذاشته شد بتوانند از کلید دوم استفاده نمایند. اگر شما جزو کسانی است که تازه ماشین خود را خریداری نموده اید و فقط یک سوئیچ دارید باید اقدام به ساخت کلید کد دار یا سوییچ یدک نمایید.

   
  قیمت ساخت سوئیچ و ریموت یدک یا زاپاس
  برای ساختن یک سوئیچ یا ریموت یدک وجود خودرو به منظور کد دادن به خودرو و سوئیچ الزامی است. ساخت سوئیچ یا ریموت یدک شامل مراحل مختلفی مانند تعریف، کد دادن، و تراشه تیغه می باشد، و ساخت انواع سوئیچ‌ها در انواع مختلفی مانند سوئیچ های معمولی، سوئیچ های ریموت دار ( سوئیچ هایی که در آن‌ها ریموت و سوئیچ خودرو با هم هستند ) و همچنین ریموت خودروهای کیلس یا اسمارت انجام می شود.

  قیمت ساختن یک سوئیچ کددار از 150000 تومان به بالا می باشد که داخل سایت برای تمام ماشینها  قیمت دارد

  در صورتی‌که شما قادر به مراجعه به شعبه مرکزی نمی‌باشید سعی کنید که پس از ثبت سفارش  به هر یک از شعباتی که به محل زندگی شما نزدیک است مراجعه فرمایید و درخواست ساخت سوئیچ یدک را  نمایید. همچنین اگر تحت هرشرایطی نمی‌توانید  خودروی خود را جابجا نمایید می‌توانید درخواست ساخت سوئیچ یدک را در درب منزل خود ارسال نمایید که در تحت این شرایط هزینه پرداخت ایاب و ذهاب هم به گردن شما است.
  ساخت سوئیچ یدک در بعضی از خودروها بسته به نوع خودرو سال ساخت و عوامل مختلف دیگر متفاوت است. برای مثال بعضی از خودروها برای ساخت سوییچ یدک نیاز به داشتن کد ورود می باشند، که کد این نوع خودروها با انواع مختلف پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها استخراج می شوند. توجه داشته باشید که اگر شما تحت هر شرایطی به فروشنده خود اطمینان کامل ندارید، می‌توانید با تغییر کد ایموبلایزر و یا تغییر کد سوئیچ خود اقدام به پاک کردن کلیدهای قبلی نمایید و کلید جدید خود را ثبت نمایید. همچنین سعی کنید که برای ساخت کلید یدک به مراکز معتبر و مطمئن مراجعه نمایید تا دچار هیچ‌گونه مشکل و دردسری در آینده نشوید.

    • قیمت بازکردن درب بسته


   

    در مطلب بازکردن درب بسته ما در ابتدا به
  باز کردن درب ماشین اشاره کردیم و گفتیم که برای بازکردن درب خودروی خودتان چرا باید به مراکز و افراد متخصص این کار مراجعه کنید. در ادامه نیز به بازکردن انواع گاو صندوق دیجیتالی، کلیدی، اثر انگشتی و موارد دیگر اشاره کردیم و دلیلی که شما باید از مراکز مجاز این کار کمک بگیرید را هم اشاره نمودیم.     

  بازکردن درب بسته
  در مطلب بازکردن درب بسته تلاش داریم تا در مورد بازکردن درب ماشین، بازکردن درب خودرو، بازکردن گاو صندوق، بازکردن درب منزل، بازگشایی رمز گاو صندوق، گاو صندوق دیجیتال و کلیدی  و همچنین باز نمودن درب بسته صحبت کنیم. برای بازکردن درب باید مدارک لازم جهت احراز هویت را به همراه داشته باشید

  بازکردن درب ماشین
  همان طور که بهتر می دانید برای انجام هر کاری نیازمند به توانایی و مهارت انجام آن کار می باشد، یکی از مواردی که امروزه نداشتن تخصص در آن موجب وارد آمدن خسارات شدید و شاید هم پر هزینه ای برای شما شود، بازکردن درب ماشین است که دچار خرابی و یا مشکل ریز و یا بزرگ شده است.
  در دنیای امروزی با وجود تخصصی شدن و پیچیده شدن اکثریت مشاغل، عده ای از افراد نیز ممکن است با وجود پی بردن به خرابی و مشکل برای باز کردن درب خودرو ، خودشان به شخصه و یا افراد ناشی و غیر متخصص دیگر را برای باز کردن درب خودرو وارد عمل شوند.  
   

  بازکردن درب ماشین

  در مطلب بازکردن درب بسته قطعا توجه دارید اگر شما فقط سری به بازار پر هزینه ی خودرو و لوازم یدکی آن بزنید، اطلاع خواهید یافت که هزینه ی قطعات نو و بعضاً قطعات قلابی و بی کیفیت موجود در بازار ایران اکنون چگونه سر به فلک گذاشته اند.
   

  باز کردن درب بسته

  با اطلاع از این هزینه های بسیار بالای تعویض قطعات یدکی، توصیه ی ما به همه ی افراد این است که جهت تعویض و یا تعمیر قفل خودروی خود و باز نمودن درب بسته آن حتما به مراکز تخصصی مجاز این کار مراجعه کنند.
  شما می توانید با ارائه ی کارت شناسایی معتبر خودتان و شناسایی شدن از طرف حداقل سه همسایه خودتان، این افراد متخصص را یاری نمایید تا به بهترین وجه ممکن اقدام به باز نمودن درب بسته خودروی شما کنند.   

  بازکردن درب بسته ، بازکردن گاو صندوق
  کافی است همین الان در جستجوهای اینترنتی خودتان قیمت ارزان ترین و گران ترین گاو صندوق را سرچ نمایید، قطعا اولین قیمت هایی که ممکن است مشاهده کنید 360000 هزار تومان تا 65000000 میلیون تومان خواهد بود.
   

  بازکردن گاو صندوق

  کمک گرفتن از مراکز مجاز و افراد متخصص همگی هزینه های بسیار بالا این ضرورت را بیشتر ایجاب می کند که در هنگام خراب شدن و مشکل در عملکرد برای باز کردن گاو صندوق خودتان فورا به متخصص بازگشایی رمز گاو صندوق و متخصص باز کردن گاو صندوق دیجیتال و کلیدی مراجعه نمایید.
  اکثریت افراد و یا سازمان هایی که برای بازگشایی رمز گاو صندوق و باز کردن گاو صندوق دیجیتال و کلیدی خودشان دچار دغدغه هستند، احتمالا می دانند که گاو صندوق های کره ای موجود در بازار و گاو صندوق های دیپلمات و موارد دیگر در هنگام خرابی چقدر دچار مشکل می شوند.
  برای باز نمودن گاو صندوق رمزی، کلیدی، دیجیتال و اثر انگشتی و همچنین باز کردن درب منزل، شما می توانید با کمک گرفتن از افراد ماهر و دارای تخصص به این کار اقدام ورزید.
  در مطلب بازکردن درب بسته  بد نیست که توجه داشته باشید افرادی که با مشکل بازگشایی رمز گاو صندوق، بازکردن درب خودرو و بازکردن درب منزل نیز دچار مشکل هستید نیز می توانید به این مراکز مجاز حل کردن این مشکلات مراجعه کنید.
  همچنین شما می توانید برای بازکردن انواع گاو صندوق و درب مغازه خودتان و مواردی از این دست که دچار مشکل شده اید، با تایید شدن هویت صاحب گاو صندوق توسط افراد ماهر در این حرفه اقدام کنید.
  نکته ی آخر این است که برای باز کردن درب خودروهای داخلی و وارداتی هم این افراد می توانند، با تجهیزات مخصوص و ویژه ی این کار بدون وارد شدن حتی کوچکترین خسارتی به شما کمک نمایند.

   

  نکته مهم :
  در پایان مطلب بازکردن درب بسته توجه داشته باشید که مرکز کلید کالا که دارای مجوز از
  اتحادیه تعمیرکاران قفل و کلید کشور است و برای فعالیت های قانونی خودش دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت، معدن و تجارت است می تواند برای کلیه ی فعالیت های نام برده شده در بالا به شما هموطنان گرامی بهترین خدمات را ارائه کند.

    • فروش انواع باطری ریموت ماشین


  فروش انواع باطری ریموت خودرو در برندهای مختلف و اورجینال

  تعویض باطری ریموت بدون آسیب به ریموت

  ریموت فابریک ماشین عمل نمی کند با زدن دکمه های ریموت درب خودرو باز نمی شود

  متداول‌ترین مشکل ریموت ماشین این است که باتری‌ها به‌مرور زمان از کار می‌افتند و در صورت تعویض باتری باید مشکل برطرف شود  اما اولین قدم برای تشخیص اینکه چه مشکلی در ریموت کلید ماشین وجود دارد، بررسی این مسئله است که ثابت کنید مشکل از ریموت است. بنابراین اگر یک ریموت دوم دارید می‌توانید بررسی کنید که آیا ریموت دوم کار می‌کند یا خیر برای تعویض بهتر است به نزدیکترین مرکزساخت سوئیچ و ریموت خودرو یا کلیدسازی های اطراف مراجعه نمائید تا صدمه ای به قاب ریموت یا برد یا چیپ ایموبلایزر داخل ریموت وارد نکنید که در این صورت هزینه چند برابر قیمت باطری باید پرداخت کنید اگر با تعویض باطری باز هم مشکل حل نشد احتمال دارد کد ریموت پریده باشد که مجدد باید برنامه ریزی شود برای این کار حتما به مراکز معتبر مراجعه کنید تا با دستگاه برنامه ریزی انجام شود تا مشکلی در سیستم خودرو به وجود نیاید • نرخ نامه اتحادیه تعمیرکاران قفل و کلید استان خراسان جنوبی بیرجند سال 1400


  1ـ اجرت کپی کردن  کلید‌های سوئیچی  ورودی  حیاطی سیلندر و آویز کلید خارجی  78000  ریال

  2ـ اجرت کپی کردن  کلید‌های سوئیچی  ورودی حیاطی سیلندر و آویز کلید ایرانی   63000 ریال

  3ـ اجرت کپی کردن  کلید‌های سوئیچی  ورودی حیاطی  سیلندر و آویز کلید خارجی برنجی 100000 ریال

  4-  اجرت کپی ریموت در محل کارگاه 770000 ریال

  5- اجرت کپی کردن سوئیچ موتور ( دسته پلاستیکی )  127000 ریال

  6- اجرت کپی کردن سوئیچ اتومبیل ( فلزی خارجی )  192000 ریال

  7-اجرت کپی کردن سوئیچ اتومبیل دسته پلاستیکی برنجی خارجی  250000 ریال

  8- اجرت کپی کردن کلید گاو صندوقی کوتاه مانند کاوه خرم الیزت  500000 ریال

  9-اجرت کپی کردن سوئیچ اتومبیل های مدل بالا مانند رونیز پیکاپ و مشابه خارجی فلزی  250000 ریال

  10-اجرت کپی کردن سوئیچ اتومبیل های مدل بالا مانند رونیز پیکاپ و مشابه خارجی پلاستیک  300000 ریال

  11-اجرت کپی کلیدهای ضدسرقت اتومبیلهای وارداتی     با توافق طرفین

  12- اجرت کپی و تعریف انواع پراید پژو ضدسرقت در کارگاه بدون ریموت  1270000 ریال

  13- اجرت کپی و تعریف کلید اتومبیل ریو زانتیا ال90 در کارگاه بدون ریموت  2000000 ریال

  14- اجرت بازکردن قفل درب اتومبیل پیکان پراید و مشابه تا شعاع یک کیلومتر ( بدون هزینه ایاب و ذهاب )

  15- اجرت بازکردن قفل درب اتومبیل های خارجی ( بدون هزینه ایاب و ذهاب )   با توافق طرفین

  16-اجرت نصب فنر آرام بند قفل شببند درب قفل 4لول درب آپارتمان

  17- اجرت ساخت و تعریف انواع کلیدهای ضدسرقت بدون نمونه    با توافق طرفین

  18- اجرت پیاده کردن وتعمیر قفل داخلی 206 زانتیا و مشابه خارجی ( بدون لوازم )

  19-اجرت پیاده کردن وتعمیر قفل درب اتومبیلهای خارجی  قدیمی ( بدون لوازم ) 640000 ریال

  20-اجرت باز نمودن قفل درب درصورت خرابی قفل لای درب پژو و ... ( بدون لوازم )

  21- اجرت تعویض پمپ قفل مرکزی پراید و پیکان ( بدون لوازم )  430000 ریال

  22- اجرت تعویض پمپ قفل مرکزی پژو سمند و اتومبیل جدید ( بدون لوازم ) 500000 ریال

   

  توجه: اجرت‌های فوق بدون لوازم بوده و در صورت مصرف هرگونه لوازم به اجرت مربوطه اضافه خواهد شد.

  جهت باز کردن درب منزل داشتن کارت شناسائی معتبر و شناسائی از طرف حداقل سه نفر از همسایگان الزامی است.

  جهت بازکردن درب اتومبیل ارائه‌ی کارت شناسائی اتومبیل و کارت شناسائی معتبر شخصی الزامی است.

  جهت باز کردن درب گاوصندوق شناسایی و تأیید صاحب گاوصندوق الزامی است؛ در غیر این صورت باید با نیروی انتظامی هماهنگ شود.

  نرخ خدمات خارج از محل کار قبلا دربافت ميشود.در صورت انصراف به هر دليلی ۵۰% مبلغ اخذ خواهد شد

  قيمت های تعيين شده بالا در خصوص موارد معمولی و عادی است. به علت متعدد بودن نوع خدمات در حرفه فوق وغير قابل پيش بينی بودن نوع کار موارد غير از نرخ نامه با توافق طرفين مي باشد.

  ساخت کليدها و خدمات غير معمولی و تخصصی ( مانند ساخت کلید کدار یا سوئیچ کددار   ) ملاک عمل با توافق طرفين مي باشد.

  اجرت خدمات در ساعات غيرکاری و روزهای تعطيل با توافق طرفين ميباشد و پس از پايان کار غير قابل اعتراض ميباشد

  توجه: همشهريان محترم از مراجعه به واحدهای صنفی فاقد پروانه کسب اکیداً خودداری نمایند • چرا کلید کالا ؟


  قابل توجه مشتریان گرامی شهر تهران  : با توجه به وضعیت موجود در سطح شهر به منظور حفظ رعایت اصول ایمنی بابت ویروس کرونا تا اطلاع ثانوی بنا به درخواست شما درصورتی که تمایلی به مراجعه به شعب ندارید ساخت سوئیچ و ریموت یدک خودرو به خاطر جلوگیری از رفت و آمد های غیر ضروری در منزل یا محل کار شما هم امکان پذیر است  برای کسب اطلاعات بیشتر با واتساپ یا با تلگرام یا با دفترمرکزی تماس بگیرید

  فروشگاه کلید کالا به غیر از فروش اینترنتی محصولات خود  بخش خدمات را نیز راه اندازی کرده که فعالیتهای آن در زمینه ساخت سوئیچ و ریموت خودرو می باشد ازآنجایی که سایتهای بسیار زیادی در این زمینه وجود دارد که حتی با قیمتهای پایینتر از کلید کالا خدمات می دهند پس چرا بهتر است کلید کالا را انتخاب کنم تفاوت اساسی این سایت را در چند جمله کوتاه عرض می کنم

  1- مهمترین دلیل : بزرگترین و بهترین استادان هر شهربا داشتن مجوز فعالیت  برای ارائه خدمات انتخاب شده اند

  2- دارای نمایندگی در سراسر ایران می باشد و بیشترین شعب را برای مراجعه دارد ( درباره ما )

  3-  ریموتها ازبهترین کیفیت و با پیشرفته ترین دستگاه ها تعریف می شود که کوچکترین ایرادی درخودرو ایجاد نمی شود

  اطلاعیه مهم

  شهروندان محترم جهت استفاده از خدمات فنی قفل و کلیدسازی و ساخت سوئیچ به لحاظ حفظ امنیت خانواده و جامعه می بایستی از طریق واحدهای صنفی دارای پروانه کسب استفاده نموده و در صورت مراجعه به سایت های غیر مجازو بهره مندی از خدمات مربوطه مسئولیت به عهده شخص شما می باشد

  شهروند گرامی شما به هنگام تعویض روغن خودرو اختلاف قیمت چند صد هزارتومانی را خیلی راحت می پذیرید که باید پس از طی مسافتی خاص دوباره تعویض نمایید سوئیچ و ریموت را فقط یک بار می سازید پس  لطفا نسبت به کیفیت آن توجه داشته باشید واختلاف قیمت طبیعی نمایندگان ما به دلیل عدم استفاده از جنسهای نامرغوب می باشد

    شهرهایی که با رنگ آبی مشخص شده کلید کالا دارای نمایندگی می باشد

  آبادان - آبدانان - آبیک - آباده - آبپخش -  آزادشهر - آستارا – آستانه (اراک) - آستانه اشرفیه - آران و بیدگل - آشخانه ( بجنورد) - آقاجاری - آق قلا - آمل - ابهر - ابرکوه - اراک - اردکان - اردبیل - ازنا  - ارسنجان - اسالم - اسدآباد - الیگودرز - الوند -  اندیمشک -  املش - اهر - اهرم - اهواز - ارومیه - امیدیه -  ادیمی (زابل) - اسلام‌آباد غرب - اسفراین - اشنویه - اصفهان و حومه - اقلید - ایرانشهر - ایذه - ایلام - ایوان‌غرب - بابلسر - بابل - باغملک - بانه - برازجان - بروجرد - بروجن - بردسیر -  بجنورد - بم - بناب - بندر امام‌خمینی (سربندر) - بندر انزلی - بندرترکمن - بندرعباس - بندر دیلم - بندر گز - بوانات (سوریان) - بوشهر - بوکان - بوئین زهرا -  بهشهر - بیرجند - بیجار - بهبهان - پاسارگاد - پاوه - پره‌سر - پلدختر - پیرانشهر - تاکستان - تالش  - تربت حیدریه - تربت جام - تبریز - تنکابن  - تویسرکان - حمیدیه - جغتای - جلفا - جم - جوانرود - جوین - جویبار - جهرم - جیرفت - چابهار‌‌‌ - چالدران - چالوس - خاش - خرم آباد - خرم بید(دهبید) - خرمدرهخدابنده (قیدار) - خرمشهر - خمین - خمینی شهرخنداب (اراک) - خوانسار - خورموج - خوی - خمام -  داراب - داران دامغان - دزفول - دشت مرغاب - دورود - دو گنبدان - دلیجان  - دهدشت - دهگلان - دره شهر - دیواندره - رامسر  - رامشیر - رامهرمز - رشت - رفسنجان -  روانسر - رودسر - رومشکان - زابل و زهک - زاهدان - زنجان - زرقان - ساری - ساوه - سبزوار - سراب - سراوان  - سرپل ذهاب - سرایان - سردشت - سروستان - سعادت شهر - سقز - سلطانیه - سلماس - سمنان - سنقرکلیایی - سنندج - سوسنگرد - سیرجان - سیوند - شادگان  - شازند - شاهرود - شاهین شهر - شوش  - شوشتر - شهرضا - شهرکرد - شهریارشیراز - شیروان - صائین قلعه - صحنه - صفاشهر/سروستان - صفا دشت -  صومعه سرا - طرقبه - عسلویه - (منطقه ویژه انرژی پارس) - علی‌آباد کتول - فامنین - فسا - فردیس - فردوسیه - فرمهین (اراک) - فریدونکنار - فلاورجان - فولادشهر و ذوب آهن -  فومن – قادرآباد (سعادت شهر) - قائم شهر - قائن - قشم - قروه - قزوین - قصرشیرین - قم - قهدریجان -  قوچان - قیر - قیدار - کازرون - کاشان - کاشمر - کامیاران - کرج - کردکوی - کرمان  - کرمانشاه - کلاچای – کمیجان (اراک) - کنگاور - کنگان - کهنوج - کوهدشت - کیش - کودزر - گالیکش - گچساران - گراش -  گرگان - گلپایگان - گل دشت - گتوند -  گناباد  - گنبدکاووس - گیلان غرب - گلوگاه -  لار - لالجین - لاهیجان  - لردگان - لنگرود - لوشان - لیسار - ماکو ماهشهر - مبارکه - محلات - محمودآباد - مراغه - مرند - مرودشت - مریوان - مسجد سلیمان - مشهد - ملایر - ملکان - منجیل - مهاباد – مهاجران (اراک) - مهران - میاندوآب - میانکوه - میانه - میبد - مینودشت  - میلاجرد (اراک) - نجف آباد - نجف شهر -  نراق - نظرآباد - نقاب - نقده - نکا - نوشهر - نور - نورآباد لرستان - نهاوند - نهبندان - نیشابور - نی ریز - نسیم شهر -  هادی شهر - هامون - هرسین - هشت‌پر - هشتگرد - هشت رود - هفتکل - همدان - هندیجان - هویزه - هیرمند - هیدج - یاسوج - یزد

  روابط عمومی کلید کالا • جهت نمایش مطالب کلیک کنید
 • نکات کلیدی در مورد ساخت سوئیچ و ریموت گم شده


  در صورتی که سوئیچ خود را گم کرده اید وهیچ کلید یا سوئیچی برای روشن شدن اتومبیل خود ندارید ( خودرو حرکت نمی کند) نیازی به مراجعه به نمایندگی یا حمل ماشین نمی باشد ساخت سوئیچ یا ریموت در محل صورت می گیرد ابتدا در واتساپ یا تلگرام سایت ( پشتیبانی آنلاین )  درخواست بدهید اطلاعاتی که لازم می باشد از شما دریافت می شود و نسبت به سال ، مدل ، و محل پارک خودرو هزینه تمام شده ( بازکردن درب ، ساخت ، تعریف و ایاب و ذهاب ) برای شما اعلان می شود برای بعضی از خودروها نیاز به داشتن کد می باشد جهت ساخت سوئیچ یا ریموت مدارک ماشین و احراز هویت شخص و مهمتر از همه حضور صاحب خودرو الزامی است که مدارک باید توسط تلگرام یا واتساپ ارسال شود ( بعضی از خودروها با تعریف یک سوئیچ روشن نمی شود و باید دو عدد سوئیچ بسازید تا در سیستم ایموبلایزر اشکال ایجاد نشود) در صورت نیاز برای ساخت باید سفارش خود را ثبت نمایید یعنی  هزینه را واریز نمایید کلیه خودروها برای روشن شدن نیاز به وصل دستگاه می باشد وبرای تعریف سوئیچ  بهتر است با دستگاه های تخصصی انجام شود درغیر این صورت ممکن است که با تعریف و روشن شدن خودرو به دیگر برنامه های ای سی یو صدمه زده شود ( شهروند گرامی شما به هنگام تعویض روغن خودرو یا خرابی قطعه ای از ماشین اختلاف قیمت چند صد هزارتومانی را خیلی راحت می پذیرید که باید پس از طی مسافتی خاص دوباره تعویض نمایید سوئیچ و ریموت را فقط یک بار می سازید پس  لطفا نسبت به کیفیت آن توجه داشته باشید واختلاف قیمت طبیعی نمایندگان ما به دلیل عدم استفاده از جنسهای نامرغوب می باشد  ).به دلیل مسائل امنیتی حتی الامکان ازدراختیارگذاشتن کد سوئیچ خودرو به مراکزغیرمجاز خودداری نمایید  شما برای ثبت سفارش خدمات در قسمت  پرداخت  بالای صفحه کلیک نمایید تا وارد صفحه ثبت سفارش شوید در این قسمت کد کالا 9595 را وارد کنید و در فیلد شماره تماس شماره تلفن همراه و در قسمت آدرس دریافت محصول محل پارک خودرو را بنویسید تا در اولین فرصت با شما تماس گرفته و سفارش شما بررسی شود

   

  با کمی هزینه بیشتربرای وقت و امنیت اتومبیل خود ارزش قائل شوید

           گروه خدمات کلید کالا ( شهریور 1390 ) • توصیه های کلیدی برای خرید اینترنتی


  امروزه گسترش رسانه های دیجیتال و امکان تبادل اطلاعات از طریق فضای مجازی باعث به وجود آمدن تعادل اقتصادی میان کاربران اینترنت، شرکت ها و سرمایه گذاران مختلف شده است.مشتریان دلایل متعددی برای خریداینترنتی مثل دسترسی جهانی به کالا و خدمات ،امکان مقایسه کالاها با یکدیگر و قیمت های آن ها ، صرفه جویی در زمان ، عدم نیاز به تحرک فیزیکی ، وجود قیمت های رقابتی ، تنوع محصولات و سهولت در سفارش خرید بیان می کنند درواقع می توان عمده ترین مزیت خریداینترنتی را راحتی و سهولت آن دانست ولی مهمتر از همه امنیت خرید اینترنتی می باشد که با وجود تعداد بیشمار فروشگاههای اینترنتی انتخاب شما کدام باشد در قسمت خدمات بخشی از تفاوتهای فروشگاه کلید کالا با دیگر فروشگاههای اینترنتی ذکر شده است که به طور کلی فروشگاه کلید کالا با داشتن پروانه کسب از اتحادیه تعمیرکاران قفل و کلید جهت ارائه خدمات کلید سازی در محل ، دارابودن نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره توسط وزارت صنعت معدن و تجارت جهت فروش اینترنتی محصولات که فروشگاه های دارای نماد به طور مرتب مورد بررسی این سازمان قرار می گیرند و نماد دو ستاره به فروشگاههای که دارای گواهینامه های مخصوص وامنیت خرید بالا می باشند تعلق می گیرد ، پوشش دهی سراسری این مرکز با داشتن بیش از 100 نماینده فعال در سرتاسر ایران و پشتیبانی واقعی و داشتن درگاه مستقیم پرداخت بانک ازدیگر اعتبارات کلید کالا می باشد کوچکترین  مبلغ پرداختی شما در پنل و آرشیو کلید کالا ثبت خواهد شد و شما در صورت عدم دریافت محصول یا خدمات قادر به دریافت وجه خود خواهید بود  توصیه ما به شما این است که برای خرید اینترنتی از فروشگاه های معتبر خرید نمایید تا نگران از دست رفتن سرمایه و وقت خود نباشید   • نظرات مشتریان


  نظرات  و انتقادات  تعدادی از کاربران که ازخدمات ما استفاده کرده اند در زیر ذکر می شود این نظرسنجی پس از ارائه خدمات به مشتری و در پایان کار به صورت تلفنی یا کتبی گرفته می شود نظرات مشتری چه مثبت و چه منفی برای شناخت بیشتر شما می باشد  امیدواریم که با این کار بهتر و بیشتر با خدمات ما آشنا شوید

  - سایت خوبی دارید و کامل کلید ماشینم را گم کرده بودم خیلی پایینتر ازقیمت  نمایندگی و خیلی سریعتر از آنچه فکر می کردم ساختین فقط کاش ثبت سفارش به صورت تلفنی هم بود تلگرام برای بعضی ها سخت است  ( محمد، تهران )

  - قیمتها تون خوبه اگر میشد هزینه محصول را پس از ارسال و در محل هم می گرفتین بهتر می شد  ( اسفندیاری ، تهران)

  -  خدمات خوب بود یدک ماشین را خیلی سریع زدین ممنون ( کریمی ، تهران )

  - اگر برای سوئیچ و ریموت ماشینها هم قیمت می گذاشتین عالی می شد

  - شعبه غرب کم دارید بیشتر سمت شرقه سخته از غرب به شرق بخواهم بیام برای یک یدک ماشین تو این ترافیک تهران  ( مجید ، کرج )

  - برخورد کارکنان و پذیرایی عالی بود( عباس رضایی ، تهران )

  - فکر کنم تو هرجای ایران خدمات رسانی داشته باشید من فکر نمی کردم تو شهر ما هم نمایندگی داشته باشید ( حسینی ، گرگان )

  - سپاس که باعث شدید هم سوئیچ یدک با قیمت مناسب بسازم هم  یک دوست جدید پیدا کنم واقعا آقای رونقی انسان با اخلاقی هستند ( داوود - بیدگل )

  - من چهار تا ماشین تو این چند سال  برای یدک به شعبه مرکزی کلید کالا بردم  هم قیمت مناسب هم جنس خوب فقط قبل از رفتن حتما هماهنگ کنید ( ستوده ، تهرانپارس )

  - قبلا کلیه محصولاتتون قیمت داشت ولی الان حتما با پیام یا تلفنی باید قیمت بگیریم لطفا پیگیری نمایید ( م . رحمتی )

  - من نمایشگاه ماشین دارم و همیشه از خدمات کلید کالا استفاده می کنم هم سرعت پاسخگویی هم سرعت انجام کارشون خوبه به شما هم توصیه می کنم ( یاوری ، تهران )

  - مجموعه کاملی دارید فقط چرا برای خدمات در محل بدون ثبت و پرداخت وجه مراجعه نمی کنید مشتری ممکن است پول نقد داشته باشد یا امکان واریز وجه به صورت اینترنتی یا دسترسی به بانک نداشته باشد ( م . ک ، تهران )

  - تلفن تماس کلیه شعب هم مثل آدرس آنها داخل سایت قرار دهید ممنون ( محمدپور ، شیراز )

  - خوشحالم از اینکه با مجموعه شما آشنا شدم حتما به دیگران هم توصیه می کنم با تشکر ( ک ، تهران )

   

    • اطلاعاتی در مورد تویوتا : تاریخچه ، نوع سوئیچ و ریموت ، قیمت و نحوه کددهی


  تویوتا یکی از برندهای خودرو بوده که در صنعت خودرو سازی از زمان تاسیس پیشرفتهای قابل توجهی داشته  این  شرکت خودروسازی در سال ۱۹۲۶ تاسیس و شخصی به نام  کیشیرو تویودا، اقدام به راه‌اندازی این شرکت  نمود و در کارخانه شرکت نساجی صنایع تویودا، که متعلق به پدرش (ساکیشی تویودا) بود، راه‌اندازی شد ابتدا اسم کارخانه تویودا بوده که به معنی کشتزار وسیع برنج می‌باشد.  نخستین محصول تجاری شرکت تویوتا کامیون ۱٫۵ تنی جی۱ بود. در طول جنگ جهانی دوم برای ارتش ژاپن، کامیون تولید می‌نمود  ازسال 1998 شروع به کددار کردن خودروهای خود نمود که  تمامی آنها دارای چراغ ایموبلایزر می باشند که می توان به کمری - کرولا - یاریس - پرادو - پریوس - آریون - هایس - هایلوکس - لندکروز - فورچونر -راوفور و غیره اشاره نمود برای بالا بردن سطح امنیتی خودروها اقدام به کددار کردن خودروهای خودکرد که ازسیستم ایموبلایزرو چیپ با  آیدی های مختلف استفاده کرد ابتدا با چهار سی خودروهای خود راوارد بازار نمود که در صورت گم شدن تمام سوئیچ ها در این مدل باید از روی ایمو تعریف سوئیچ صورت بپذیرد  و سپس با چیپ چهار دی و اچ و جی نیز تولید کرد خودروهای تویوتا هم مانند بقیه خودروها کلیدی و اسمارت دارند که در خودروهای کلیدی تویوتا دو عدد کلید که یکی دسته مشکی یا کلید مستر می باشد و یکی دسته طوسی یا کلید تعمیرگاه می گویند که این کلید به صندوق و داشبورد نمی خورد و با وارد کردن کلید داخل استارت چراغ ایموبلایزر یک لحظه به صورت ثابت روشن شده سپس خاموش می شود  برای ساخت ریموت یا سوئیچ این نوع خودرو نیازی به داشتن کد نمی باشد تعریف سوئیچ و ریموت این خودرو نیاز به دستگاه های تخصصی و حتما توسط افراد متخصص باید صورت بگیرد زیرا به طور مثال در صورت ریست شدن و پاک کردن تمام کلید های چراغ ایموبلایزر به صورت یکسره روشن مانده و با روشهای خاصی دوباره به سوئیچ کد داده شودقیمت ساخت یدک ریموت و سوئیچ این برند به سال تولید بستگی دارد که با تماس با دفترمرکزی می توانید بپرسید • فرق سوئیچ کددار با سوئیچ معمولی چیست


  سوئیچ کددار : شاید برای شما هم پیش آمده باشد که برای ساخت یک سوئیچ برای ماشین خود به کلید سازی مراجعه کرده باشید و با قیمتی که فکرش را نمی کنید مواجه شوید که با پرسش از کلیدساز جوابی که می گیرید این است ماشین شما کددار می باشد سوئیچ معمولی ماشین شما را روشن نمی کند و اگردلیل این قیمت بالا را جویا  شوید توضیح می دهند که ماشین شما دارای سیستم ضد سرقت بوده و با ساخت یک سوئیچ معمولی از روی کلید ماشین درها باز می شود کلید داخل استارت هم می چرخد ولی ماشین روشن نمی شود چون باید دستگاه به ماشین وصل شود و مراحل تعریف سوئیچ نیز انجام شود یعنی داخل سوئیچ شما قطعه ای به نام چیپ یا تگ وجود دارد که با کامپیوتر ماشین هماهنگ بوده و اجازه روشن شدن به خودرو را می دهدحال اگر این تراشه وجود نداشته باشد یا با ای سی یو ماشین مچ نشده باشد پس کامپیوتر خودرو اجازه روشن شدن به ماشین را نمی دهد پس  با این تفاسیر در امنیت خودروهم تاثیر دارد یعنی یک روش برای جلوگیری از سرقت محسوب می شود یعنی در صورتی که دزد وارد خودرو شده و به هر روشی توانسته باشد برق پشت آمپرماشین بیاورد در صورت کددار بودن خودرو قادر به روشن کردن آن نمی باشد        • ارتباط کلیدکالا باشما


   با انتخاب محصول مورد نظرخرید خودراانجام می دهید پس از خرید در صورتی که در فیلد شماره تماس شماره تلفن همراه را وارد کرده باشید  پیامک تایید خرید برای شما ارسال می شود  در این مرحله سفارش شما توسط تیم خدمات از لحاظ  موجودی کالا ، نحوه خدمات رسانی  یا نحوه ارسال  مورد بررسی قرار می گیرد  پس از تایید از انبار  با شماره ای که ثبت نموده اید تماس گرفته می شود ممکن است  فرایند تماس کمی طولانی شود به طورمتوسط از زمان خرید تا تماس با شما بنا به تعداد سفارشات 5 تا 15 دقیقه طول خواهد کشید تماس با شما از ساعت نه صبح تا نه شب صورت می گیرد در صورتی که خرید شما بعد از این زمان می باشد روز بعد در اولین فرصت تماس گرفته می شود کاربر گرامی پیشاپیش از صبر وبردباری شما سپاسگذاریم در قسمت تماس با ما به غیر شماره تلفنهای شعب از طریق تلگرام و قسمت پشتیبانی آنلاین هم می توانید پیام خود را ارسال کنید  که در صورت تکرارارسال پیام به هر نحوی پاسخ داده نخواهد شد     • نکات کلیدی در مورد ساخت یدک ریموت یا سوئیچ کددار


  برای ساخت یک سوئیچ یا ریموت  حضور خودرو جهت کددادن الزامی است

  ساخت سوئیچ یا ریموت یدک شامل ( تعریف ، کددادن ، تراش تیغه ) می باشد که سوئیچها در چند مدل سوئیچ معمولی ، سوئیچ ریموت دار ( ریموت وسوئیچ خودرو با هم بوده) و ریموت خودروهای کیلس یا اسمارت می باشد  جهت ساخت یک یدک برای شهرستانها به قسمت درباره ما مراجعه کنید و تلفن نزدیکترین نمایندگی را از دفتر مرکزی گرفته و قیمت را از نماینده شهرستان  بگیرید ولی برای شهر تهران جهت هماهنگی کلیه شعب با هم قیمت فقط از طریق واتساپ یا تلگرام داده می شود با ارسال پیام به  قسمت پشتیبانی سوالاتی که لازم است  پرسیده می شود و قیمت برای ساخت فقط در شعبه مرکزی داده می شود که سفارش خودرا باید ثبت کنید سپس مراجعه نمایید در صورتی که قادر به مراجعه به شعبه مرکزی نمی باشید پس از ثبت سفارش  به هر یک از شعب که به شما نزدیک است می توانید مراجعه کنید و باز هم در صورت نیاز ساخت یدک درب منزل هم با پرداخت هزینه ایاب و ذهاب و حمل دستگاه امکان پذیر است

    برای ساخت سوئیچ یدک بعضی از خودروها نیاز به داشتن کد می باشد  توجه داشته باشید که تمامی شعب کلیدکالا طبق تعرفه های خود خدمات می دهند و پس از مراجعه بدون ثبت سفارش ممکن است با عدم موجودی مواجه شوید پس با هماهنگی مراجعه نمایید لطفا برای ساخت به مراکز معتبر و مطمئن مراجعه نمایید تا دچار مشکل نشوید ،

  اگر سوئیچ های خود را کامل گم کرده اید مطلب  گم شدن سوئیچ  را مطالعه نمایید

    • روشهای ارسال محصولات


  هزینه ارسال محصولات با مشتری می باشد و پیگیری سفارشات  به ترتیب ثبت می باشد

  پیک

  ارسال سفارشاتی که تحویل آنها در شهر تهران می باشد توسط پیک صورت میگیرد که هزینه ارسال درب منزل دریافت می شود وبا نهایی شدن خرید تا ساعت 16 در همان روز ارسال خواهد شد

  پست

  پست پیشتاز:برای سفارش‌های خارج از شهر تهران در نظر گرفته شده که هزینه پستی قبل از ارسال دریافت خواهد شد .

  سفارش‌هایی که دارای حداقل یک  کالا باشند و تا ساعت 16 هر روز کاری نهایی شوند ، حداقل 1 الی 2 روز بعد بسته  به تعداد سفارشات به پست تحویل داده خواهند شد

  پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت کاری است.

  پست ویژه : برای سفارشاتی است که پس از نهایی شدن خرید تا ساعت 16 همان روز یک روز بعد تحویل پست داده می شود که طبق زمانبندی پست 24 ساعت بعد تحویل داده خواهد شد که هزینه تحویل به پست مبلغ 10000 تومان ثابت بعلاوه هزینه ارسالی مرسوله می باشد که قبل از ارسال دریافت می شود

  در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید

  http://itemtracking.post.ir

  تیپاکس

  برای سفارش‌های با محل تحویل خارج از تهران  برنامه‌ریزی شده است. تیپاکس به مقصد تمامی مراکز استان‌ها ارسال مستقیم دارد. سفارش‌هایی که در محدوده بافت شهری در شهرهای دارای دفتر نمایندگی قرار دارند، در منزل تحویل داده می‌شوند و تیپاکس برای رساندن آنها، هزینه اضافی دریافت نمی‌کند.مشتریانی که آدرسشان در خارج از بافت شهری شهر مقصد قرار دارد، می‌توانند سفارش خود را از دفتر شعبه مقصد تحویل بگیرند. پس از پردازش سفارش و تحویل آن به تیپاکس، پس از آن زمان ارسال در شهرهایی که تک مسیره هستند به طور معمول 24 ساعته است.

  سرویس‌ دهی تیپاکس تنها در شهرهایی که دومسیره یا راه دور هستند، در  48 تا 72 ساعت انجام می‌شود.

  در حال حاضر، شهرهای زیر دارای دفتر تیپاکس هستند :

  آبادان - آبدانان - آبیک - آباده - آزادشهر - آستارا – آستانه (اراک) - آستانه اشرفیه - آشخانه ( بجنورد) - آقاجاری - آق قلا - آمل - ابهر - ابرکوه - اراک - اردکان - اردبیل - ازنا  - ارسنجان - اسالم - اسدآباد - الیگودرز - اندیمشک -  املش - اهرم - اهواز - ارومیه - امیدیه -  ادیمی (زابل) - اسلام‌آباد غرب - اسفراین - اشنویه - اصفهان و حومه - اقلید - ایرانشهر - ایذه - ایلام - ایوان‌غرب - بابلسر - بابل - باغملک - بانه - برازجان - بروجرد - بروجن - بجنورد - بم - بناب - بندر امام‌خمینی (سربندر) - بندر انزلی - بندرترکمن - بندرعباس - بوانات (سوریان) - بوشهر - بوکان - بهشهر - بیرجند - بیجار - بهبهان - پاسارگاد - پاوه - پره‌سر - پلدختر - پیرانشهر - تاکستان - تالش  - تربت حیدریه - تبریز - تنکابن  - تویسرکان - حمیدیه - جغتای - جلفا - جم - جوانرود - جوین - جویبار - جهرم - جیرفت - چابهار‌‌‌ - چالدران - چالوس - خاش - خرم آباد - خرم بید(دهبید) - خرمدره – خدابنده (قیدار) - خرمشهر - خمین - خمینی شهر – خنداب (اراک) - خوانسار - خورموج - خوی - داراب - دامغان - دزفول - دشت مرغاب - دورود - دلیجان  - دهدشت - دره شهر - دیواندره - رامسر  - رامشیر - رامهرمز - رشت - رفسنجان -  روانسر - رودسر - رومشکان - زابل و زهک - زاهدان - زنجان - ساری - ساوه - سبزوار - سراب - سراوان  - سرپل ذهاب - سردشت - سروستان - سعادت شهر - سقز - سلطانیه - سلماس - سمنان - سنقرکلیایی - سنندج - سوسنگرد - سیرجان - سیوند - شادگان  - شازند - شاهرود - شاهین شهر - شوش  - شوشتر - شهرضا - شهرکرد - شیراز - شیروان - صائین قلعه - صحنه - صفاشهر/سروستان - صومعه سرا - عسلویه - (منطقه ویژه انرژی پارس) - علی‌آباد کتول - فامنین - فسا - فرمهین (اراک) - فریدونکنار - فلاورجان - فولادشهر و ذوب آهن -  فومن – قادرآباد (سعادت شهر) - قائم شهر - قائن - قشم - قروه - قزوین - قصرشیرین - قم - قوچان - کازرون - کاشان - کاشمر - کامیاران - کرج - کردکوی - کرمان  - کرمانشاه - کلاچای – کمیجان (اراک) - کنگاور - کنگان - کهنوج - کوهدشت - کیش - گالیکش - گچساران - گرگان - گلپایگان - گناباد  - گنبدکاووس - گیلان غرب - لار - لالجین - لاهیجان  - لردگان - لنگرود - لوشان - لیسار - ماکو -  ماهشهر - مبارکه - محلات - محمودآباد - مراغه - مرند - مرودشت - مریوان - مسجد سلیمان - مشهد - ملایر - ملکان - منجیل - مهاباد – مهاجران (اراک) - مهران - میاندوآب - میانکوه - میانه - میبد - مینودشت  - میلاجرد (اراک) - نجف آباد - نراق - نظرآباد - نقاب - نقده - نکا - نوشهر - نور - نورآباد لرستان - نهاوند - نهبندان - نیشابور - هادی شهر - هامون - هرسین - هشت‌پر - هشتگرد - هفتکل - همدان - هندیجان - هویزه - هیرمند - هیدج - یاسوج - یزد

  شهرهایی که با رنگ آبی مشخص شده کلید کالا دارای نمایندگی می باشد

  دریافت حضوری

  برای سفارشاتی که شما به صورت حضوری می توانید مراجعه نمایید و سفارش خودرا تحویل بگیرید که در هنگام خرید درفیلد آدرس دریافت محصول کلمه حضوری را یادداشت نمایید تا پس ازخرید با شما تماس گرفته شود تا زمان تحویل رابه شما اعلام  کنند که محصول مورد نظر ازانبار فقط به شعبه مرکزی ارسال می شود • فرق بین مراجعه حضوری و خرید اینترنتی


  درصورتی که محصولی را لازم دارید یا یک سوئیچ یا ریموت یدک برای ماشین می خواهید بسازید توجه داشته باشید  قیمتهای داخل سایت آنلاین وشامل 20 الی  50 درصد تخفیف می باشد درصورت خرید اینترنتی قیمت ثابت خواهد بود و با قیمت سایت عرضه می گردد درغیر این صورت  با مراجعه حضوری به هریک از شعب طبق تعرفه آن فروشگاه می باشد ونسبت به شهر وموقعیت جغرافیایی قیمتهای تمام شعب با هم فرق دارد درضمن با مراجعه حضوری به شعب ممکن است با عدم موجودی کالا یا مدت زمان طولانی جهت ساخت مواجه شوید

  بیشترین مشکل کاربران در هنگام خرید از عدم امنیت خرید اینترنتی می باشد که پس از خرید چه خواهد شد با انتخاب محصول و پرداخت اینترنتی نیازی به تماس نیست مابقی مراحل به صورت اتوماتیک انجام می شود با شما تماس می گیرند وزمان جهت مراجعه می دهند که انتخاب زمان و شعبه با شما می باشد پس با اطمینان کامل خرید کنید زیرا کلید کالا دارای 100 شعبه فعال در سراسر ایران و نماد اعتماد دو ستاره ( نماد دو ستاره به فروشگاه های با امنیت خرید بالا وبه شرط داشتن  گواهینامه های مخصوص داده می شود )، ثبت فعالیت در انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی ، ثبت در سایت ساماندهی وداشتن  درگاه مستقیم پرداخت اینترنتی می باشد و کوچکترین مبلغ پرداختی در پنل کلید کالا ثبت ودر صورت عدم دریافت خدمات مبلغ واریزی  به حساب شما بازگردانده می شود • هشدارو توصیه


  قابل توجه مشتریان گرامی شهر تهران  : با توجه به وضعیت موجود در سطح شهر به منظور حفظ رعایت اصول ایمنی بابت ویروس کرونا تا اطلاع ثانوی بنا به درخواست شما درصورتی که تمایلی به مراجعه به شعب ندارید ساخت سوئیچ و ریموت یدک خودرو به خاطر جلوگیری از رفت و آمد های غیر ضروری در منزل یا محل کار شما هم امکان پذیر است با ثبت سفارش و به نوبت همکاران ما با رعایت کلیه موارد ایمنی برای ساخت مراجعه می کنند تعداد سفارشات روزانه محدود می باشد و در صورت ثبت و تکمیل بودن سقف سفارشات به روزهای بعد موکول خواهد شد قیمتهایی که اعلام می شود فقط برای همان روز می باشد پس درصورت نیاز بهتراست سفارش خود را ثبت نمایید  برای کسب اطلاعات بیشتر با واتساپ و تلگرام یا با دفترمرکزی تماس بگیرید

  (حتما بخوانید)

  با کمی هزینه بیشتربرای وقت خود و امنیت اتومبیل خود ارزش قائل شوید

  آیا می دانید اگر خودروی خود را تازه خریداری نموده اید و  نسبت به فروشنده اطمینان خاطر ندارید چه باید بکنید ؟

  آیا می دانید درصورتی که سوئیچ خود راگم کنید چقدر زمان برای ساخت یک یدک لازم است وبه کجا باید مراجعه کنید ؟

  آیا ساخت سوئیچ توسط متخصص یا دستگاه های اورجینال صورت می گیرد و مشکلی برای خودرو پیش نخواهد آمد؟

  کلیه خودروها برای روشن شدن نیاز به قطعه ای به نام چیپ دارند که این چیپها قیمتهای مختلفی دارند وریموت با کیفیتهای متفاوتی وارد بازارشده که بسیاری از آنها دارای کیفیت بسیار پایینی می باشند و ازآنجایی که تعریف سوئیچ نیاز به دستگاه های تخصصی دارد وبه هنگام تعریف بهتر است از نرم افزار های اورجینال هر شرکت استفاده شود متاسفانه بسیاری از این نرم افزار ها کپی شده و دستگاه های بسیار ارزان در دسترس افراد غیر متخصص قرار گرفته که حتی با تعریف و روشن شدن خودرو به دیگر برنامه های ای سی یو صدمه زده و خودرودچار مشکلاتی می شود که دربیشتر موارد هزینه هایی که پس از تعریف یک سوئیچ متقبل می شوید غیرقابل جبران و ...پس توصیه ما به شما

  در صورت گم شدن سوئیچ یا برای ساخت یک یدک از مراجعه به مراکز غیر معتبر خودداری نمایید

  به دلیل مسائل امنیتی حتی الامکان ازدراختیارگذاشتن کد سوئیچ خودرو به مراکزغیرمجاز خودداری نمایید

  درقسمت آموزش نحوه مراجعه به نمایندگی را توضیح داده که دلایلی از جمله زمان تحویل طولانی خودرو ، هزینه بسیار سنگینتر از بیرون ، کم توجهی به خواسته های مشتری و... را ذکر نمودیم کلید کالا با داشتن نمایندگی در سراسر ایران و تخصصی بودن دستگاه های تعریف وکادری مجرب با ارائه تخفیفات ویژه واستفاده ازاجناس درجه یک توانسته رضایت کلیه مشتریان خود را جلب نماید

  پس از معامله خودرو ازفروشنده هر دو تا سوئیچ و ریموت خودرو را تحویل بگیرید

   اطلاعیه مهم

  با توجه به فعالیت گسترده افراد سودجو در شبکه های مجازی و ایجاد سایت هایی تحت عناوین مختلف و تبلیغات کذب مبنی بر اخذ مجوز به اطلاع می رساند اکثر این سایت ها مجوز فعالیت نداشته و حتی الامکان از درخواست برای انجام خدمات درب منزل خودداری نموده ( به خصوص سایتهایی که آدرسی جهت مراجعه ندارند فقط خدمات تلفنی دارند یا اختلاف قیمت قابل توجهی با دیگرمراکز دارند ) 

  شهروندان محترم جهت استفاده از خدمات فنی قفل و کلیدسازی و ساخت سوئیچ به لحاظ حفظ امنیت خانواده و جامعه می بایستی از طریق واحدهای صنفی دارای پروانه کسب استفاده نموده و در صورت مراجعه به سایت های غیر مجازو بهره مندی از خدمات مربوطه مسئولیت به عهده شخص شما می باشد 

  روابط عمومی کلید کالا • راهنمای پرداخت اینترنتی


  پرداخت اینترنتی

  اگرقصد خرید محصولی را دارید قیمت زیر کالای مورد نظر ذکر شده در قسمت لینک قیمت کلیک نمایید تا وارد صفحه پرداخت شوید  در صفحه باز شده فیلدها را کامل نمایید دراین قسمت نام ونام خانوادگی ،شماره تلفن همراه را وارد  نمایید  ولی اگر قصد پرداخت مبلغی بابت انجام هر گونه خدمات دارید دربالای تمامی صفحات روی گزینه پرداخت کلیک نمایید دراین حالت مبلغ صفر می باشد که مبلغ رابرحسب ریال وارد نمایید و کدکالا رااز فروشگاه بگیرید توجه داشته باشید که پر کردن کلیه فیلدها الزامی می باشد

  کاربران محترم سایت کلید کالا می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند

  هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

  1-  شماره 16 رقمی کارت

  این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

  2-  رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

  برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

  3-  کد CVV2

   این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد.

  4- تاریخ انقضا

  تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید

   

  اگرپس اززدن دکمه تکمیل فرایند خرید گزینه زیر ظاهر نشد ازپرداخت مجددخودداری نمایید و با دفتر مرکزی تماس بگیرید

  پس از خرید کارشناس با شما تماس می گیرد تا زمان مراجعه ودرصورت خرید محصول نحوه ارسال و زمان آن را با شما هماهنگ کند • محصولات


  برای دیدن قیمت محصولات هر برند بر روی تصویر کلیک نمایید

   

   

    • تلفن شعب تهران


  بخش جهت تماس  کلیک کنید
  ساعت پاسخگویی
  دفتر مرکزی  88812856 24:00 - 8:00
  انبار مرکزی  77132537 24:00 - 8:00
  تلگرام - واتساپ 09210208462   فقط ازطریق پیام
  سامانه پیامکی 30002577132537 24:00 -8:00 

   

  ساخت سوئیچ و ریموت یدک خودرو در تهران درب منزل

   اگربرای ارسال پیام به بخش پشتیبانی مشکل دارید

  با ارسال نام ماشین  با شماره ای که واتساپ دارید به سامانه پیامکی بخش پشتیبانی از طریق واتساپ به شما پیام خواهند داد

  برای دریافت قیمت و کسب اطلاعات بیشتر با واتساپ یا تلگرام یا با دفترمرکزی تماس بگیرید

  جهت  برقراری تماس  فقط کافیست بر روی شماره مورد نظر کلیک نمایید

  برای دریافت آدرس و مراجعه به شعبه مرکزی در گوگل مپ کلمه کلید کالا را سرچ نمایید

  قبل از مراجعه به هریک از شعب      را مطالعه نمایید

  شماره استان شعبه آدرس موقعیت مکانی
  1 تهران مرکزی  میدان رسالت -  بلوار دلاوران - خیابان تکاوران شمالی - پلاک 305
  2 البرز اندیشه فاز یک - خیابان طالقانی - خیابان چهاردهم غربی - بین عمران و معلم
  3 البرز شهر قدس  بلوار 45 متری - خیابان عوارضی - روبروی کارواش ایمانی
  4 البرز فردیس فردیس - سه راه حافظیه
  5 البرز کرج (ملارد) جاده ملارد - مابین گلستان 48 - 46
  6 البرز کرج (مطهری) خیابان مطهری - روبروی بلوار نبوت - جنب بانک تجارت
  7 البرز نظرآباد محله رسالت - روبروی بهارستان 2- جنب سوپرمارکت حیدر بابا
  8 تهران  جاده ساوه سه راه آدران - قلعه میر - خیابان 25 متری شهدا - روبروی قرض الحسنه
  9 تهران میرزای شیرازی   خیابان میرزای شیرازی - بالاتر از پمپ بنزین - جنب قنادی طلایی
  10 تهران قنات کوثر قنات کوثر - بلوار پروین  - خیابان 212 شرقی -  بین بلوار و 131
  11 تهران نارمک بزرگراه رسالت - بعد از ایستگاه مترو علم و صنعت - خیابان حیدرخانی
  12 تهران تهرانپارس فلکه دوم تهرانپارس - ضلع جنوب غربی میدان - جنب دارو خانه
  13 تهران میرداماد میرداماد - تقاطع جردن - جنب داروخانه دکتر موسوی زاده
  14 تهران پردیس فاز چهار - بلوارسفیر امید - خیابان همزه سجادیان
  15 تهران اسلامشهر خیابان امام موسی کاظم - نبش کوچه 41 
  16 تهران پاکدشت فرون آباد - بلوار ابوذر - کوچه صدوقی
  17 تهران  باقرآباد باقرآباد - خیابان داودآباد - نبش نرگس 2
  18 تهران  قرچک خیابان فردیس - جنب مسجد جامع
  19 تهران مامازند مامازند - خیابان مطهری - کوچه درمانگاه مرجان - کوچه حمام قدیمی 
  20 تهران باغ فیض اتوبان ستاری - بالاتر از مجتمع کوروش - خیابان خلیل آبادی - خیابان هجرت
  21 تهران شهرک آزادی بلوار محمد رسول الله - نبش خیابان امام سجاد
  22 تهران افسریه خیابان 15 متری اول بین 33 و 34

  تمامی موقعیت مکانی روی نقشه حدودی بوده و برای دریافت آدرس دقیق با شعبه تماس بگیرید

  تلگرام - واتساپ 09210208462

    • تلفن شعب شهرستان


  بخش جهت تماس  کلیک کنید ساعت پاسخگویی
  دفتر مرکزی تهران  88812856 - 021 24:00 - 8:00
  انبار مرکزی تهران 77132537 - 021 24:00 - 8:00
  تلفن شعب شهرستان     77383640 - 021 21:00 - 9:20
  تلگرام - واتساپ 09210208462 فقط ازطریق پیام
  سامانه پکی 30002577132537 24:00 -8:00 

   

  قبل از مراجعه به هریک از شعب   شرایط فروش    را مطالعه نمایید

  برای دریافت آدرس  شعب لطفا یکی از گزینه های زیر را انتخاب نمایید

   

   

   حالت نمایش عریض
1
بالا